ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI XXIX TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

17 października 2022 na strzelnicy na Zarabiu, odbyły się dziewiąte zawody strzeleckie. Organizatorem byli Szkoła Podstawowa nr 2 , TG „Sokół” Myślenice oraz Klub Inteligencji Katolickiej z Myślenic. Rywalizowano w kategoriach indywidualnej dziewcząt i chłopców. Na zawodach zjawiło się 30 zawodników z: Szkoły podstawowej nr 2, nr 4 z Myślenic, Jawornika oraz drużyny LOK i TG Sokół. Sędziami zawodów byli: mgr Wojciech Kaźnica,Andrzej Bednarz.

W rywalizacji indywidualnej dziewcząt:

1 miejsce – Maria Oramus – SP  2 w Myślenice

2 miejsce – Anna Trzepla – SP  2 w Myślenice

3 miejsce – Zofia Chrobak – SP  2 w Myślenice

W rywalizacji indywidualnej chłopców:

1 miejsce – Rafał Tylko – SP  2 w Myślenice

2 miejsce – Konrad Żwirski – SP  2 w Myślenice

3 miejsce – Eryk Czepiel- SP  2 w Myślenice

Tytuł najlepszego strzelca zawodów zdobyła Marysia Oramus

Sponsorami zawodów byli:

– TG „Sokół” Myślenice.

Za zajęte miejsca zawodnicy otrzymali okolicznościowe puchary, medale i dyplomy. Dla wszystkich uczestników, byprzygotowany poczęstunek (soki, napoje, słodycze). Na zawody zjawili się zaproszeni goście, którzy dokonali otwarcia zawodów a potem wręczenia nagród:

1. Zbigniew Trzcinski – skarbnik TG „Sokół”
  2. Zbigniew Syrek – prezes KIK Myślenice
  3. Antoni Paciorek – członek KIK Myślenice

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom oraz sponsorom nagród w zawodach.