UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA KONKURSU „MATEMATYCZNE TALENTY”

Dnia 19 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli tytuł laureata lub wyróżnienie w powiatowym konkursie Matematyczne Talenty, uczestniczyli w rozdaniu nagród i dyplomów oraz wykładzie Pana Profesora Krzysztofa Ciesielskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pan Profesor ciekawie i żartobliwie opowiadał o tym, jak rozwiązywać zadania matematyczne. Uroczystość miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach, nagrody wręczał Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka.

Z tego wydarzenia wyszliśmy z poczuciem miło spędzonego czasu oraz zyskaliśmy wiele informacji przydatnych w rozwiązywaniu problemów matematycznych.

W uroczystości brali udział następujący uczniowie pod opieką Pani Anety Dziewońskiej:

• Karol Paszcz – 4a
  • Daniel Krzemień – 5c