II GMINNY TURNIEJ GEOGRAFICZNY

Uczeń z klasy 6d Kacper Gorączko w dniu 13 kwietnia brał udział w 1 etapie  II Gminnego Turnieju Geograficznego. Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line uczniowie rozwiązywali test w szkole. Do drugiego etapu finałowego kwalifikowały osoby z najwyższym wynikiem.      

W efekcie zmagań w pozostałych szkołach do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 36 uczniów z Gminy Myślenice z grupy 145 uczniów, którzy brali udział w 1 etapie.

W dniu 27 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych w Bysinie odbył się finał II Gminnego Turniej Geograficzny pt. „Europa- kontynent starzejących się społeczeństw” pod honorowym patronem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Kacper Gorączko z naszej szkoły bardzo dobrze poradził sobie z zadaniami konkursowymi  i miło nam poinformować ,że  zdobyła 2 miejsce w II Gminnym Turnieju Geograficznym.

Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!