Dyrektorzy szkoły

DYREKTORZY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

w latach 1960-2018

Ludwik Raczyński 01.09.1960r.–31.03.1961r. z-ca: Antoni Miodoński

01.09.1960r.–31.03.1961r.

 

Antoni Miodoński  31.09.1961r.–30.06.1970r. z-cy:

Henryka Burkowicz

31.09.1961r.–30.06.1975r.

Józef Bicz

01.12.1968r.–01.09.1976r.

 

Piotr Kaczor 01.09.1970r.–18.02.1972r. z-cy: 

Józef Bicz

Barbara Czepiel

01.06.1974r.-31.08.1978r.

 

Władysław Szczepaniak 01.04.1972r.–31.08.1976r. z-cy:

Józef Bicz

Barbara Czepiel

 

Józef Bicz  01.09.1976r.-31.08.1984r. z-cy:

Barbara Czepiel

do 31.08.1978r.

Anna Cienkosz

01.09.1977r.–01.09.1984r.

mgr Franciszek Szlachetka

16.08.1976r. – 01.09.1995r.

mgr Józef Sikora

01.09.1978r.–12.1980r.

mgr Maria Pach

 

Anna Cienkosz 01.09.1984r.–31.08.1991r. z-cy:

mgr Franciszek Szlachetka

mgr Stanisława Mistarz

01.09.1984r.–31.08.1991r.

 

mgr Stanisława Mistarz 01.09.1991r. -31.08.2004 r. z-cy:

mgr Franciszek Szlachetka

do 31.08.1995r.

mgr Zofia Jakubiak

01.03.1995r.

mgr Halina Starzec

01.09.1999r.–31.08.2004r.

 

mgr Halina Starzec 01.09.2004r. – 31.08.2014 r. z-cy:

mgr Marta Pawlak 01.09.2004r

mgr Beata Chrapek-Paciorek
01.09.2011 r.

 

mgr Beata Chrapek – Paciorek 01.09.2014 r.  z-cy:

mgr Marta Pawlak 01.09.2014r. 

mgr Elżbieta Jakubiak–Święch 01.09.2014 r.