SPOTKANIE W DOMU SENIORA

Do spotkania pełnego wzruszeń  z inicjatywy pani psycholog Anety Dziewońskiej doszło 01.12.2021r., w dziennym Domu Seniora w Myślenicach. Zagościli w nim uczniowie klasy 2 b  wykonując mini koncert dla seniorów przy akompaniamencie gitary, pani Joanny Bugaj, uczniowie zaśpiewali „ Barkę”, „Nie boję się” i na koniec wprowadzają w atmosferę świąt „Świeć gwiazdeczko świeć”.  Seniorzy z zachwytem i z wielką radością przywitali uczniów,  jak również  włączyli się do wspólnego śpiewania. Uczniowie wręczyli wszystkim seniorom pamiątkowe zakładki do książek i zostali zaproszeni na wspólne warsztaty teatralne. Warsztaty teatralne byłe niezwykłe dla naszych dzieci, ponieważ razem  z seniorami wykonywali sceny z emocjami. Przez całą wizytę panowała miła atmosfera, a dzieci bez problemu znalazły nić porozumienia z seniorami. Seniorzy wręczyli uczniom przygotowany upominek oraz obiecali dalsza współpracę na terenie naszej szkoły.