AKCJA CHARYTATYWNA – „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM – CZYLI DAJ SIEBIE INNYM”

Samorząd Uczniowski zaprasza Uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji wsparcia rzeczowego „I Ty możesz zostać św. Mikołajem – czyli daj siebie innym”. Akcja organizowana jest przez Dzienny Dom „Senior+” w Myślenicach.

Seniorzy to w większości osoby samotne, schorowane, pragnące kontaktów międzyludzkich,

rozmowy, a jednocześnie osoby życzliwe z ciekawą historią życia. Ich dochody są zazwyczaj niskie, a dużą cześć pochłaniają wydatki na leki. Chcielibyśmy aby czas świąteczny był dla Seniorów czasem w którym będą wiedzieć, że ktoś o nich pamięta.

Akcja ma na celu pozyskanie produktów żywnościowych, słodyczy, kosmetyków, chemii, które w paczkach świątecznych trafią do rąk naszych Seniorów.

Zbiórka produktów będzie trwała do 15. XII.2021 roku (świąteczne pudełko położone zostanie przy wejściu do szkoły).

Może któraś klasa chciałaby wykonać karki świąteczne z życzeniami?

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie Seniorów.

Samorząd Uczniowski