AKCJA „PUDEŁKO PO BUTACH”

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej „Pudełko po butach”. Wspieramy bezdomnych z Fundacji Ojca Pio z Krakowa.

Celem akcji jest zbiórka pakowanej żywności, gotowej do spożycia np. pasztety, konserwy, sery, słodycze, mleko w kartonach itp., która następnie zostanie przekazana bezdomnym, będącym podopiecznymi Fundacji Ojca Pio z Krakowa. Paczka utworzona z zebranej żywności powinna mieć symboliczną wielkość pudełka po butach, gdyż będzie ona przekazana w całości jednej, konkretnej osobie bezdomnej. Prosimy, aby w pudełkach NIE znalazły się produkty o krótkiej ważności oraz te, które wymagają przetworzenia np. makaron czy ryż. Takie produkty, mogą znaleźć się w osobnych reklamówkach.

Paczki w pudełkach po butach składamy od 22 lutego do 5 marca 2021r. w wyznaczonym miejscu obok sekretariatu w Szkole Podstawowej nr2 przy ulicy Żeromskiego. Darczyńców prosimy o dołączenie karteczki z imieniem, nazwiskiem oraz klasą.

Pamiętajcie – dobro powraca!
Organizatorzy zbiórki

Skip to content