KONKURS  „WODA W PRZYRODZIE”  – ROZSTRZYGNIĘTY….

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w drugiej edycji warsztatów ekologicznych pod hasłem „Woda w przyrodzie” organizowanych przez Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach. Warsztaty odbywały się online w okresie od października do grudnia 2020 roku. Podzielone zostały na V etapów: I – Cykl hydrologiczny, czyli obieg wody w przyrodzie, II – Oczyszczanie wody, III – Oszczędzanie wody, IV – Co się dzieje z brudną wodą? i V – Co się w ścieku nie mieści? Każdy etap wieńczył konkurs. Uczestnicy mieli za zadanie: wykonać krzyżówkę, napisać wiersz, wykonać kolaż zdjęć, przygotować domowy filtr wody oraz wykonać plakat.

 Spośród wszystkich uczestników wybrano dziesięciu, którzy uzyskali największą ilość punktów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Maksymalną ilość punktów otrzymała uczennica klasy IVd – Anna Trzepla zdobywając 128punktów,

Amelia Wójtowicz z klasy IVe zdobyła 127 punktów i Bartłomiej Łętocha uczeń klasy IVd zdobył 120 punków. Gratulujemy.

Dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za Wasz trud, wkład czasu i zaangażowanie ponieważ prace, jakie od Was otrzymywałam były przepięknymi kolażami i plakatami, inteligentnymi krzyżówkami lub poruszającymi wierszami. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.

Agnieszka Mieszczanek

Skip to content