INFORMACJA O NOWYCH ZASADACH FUNKCJONOWANIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ – KLASY 7–8 (BUDYNEK PRZY UL. SOBIESKIEGO 1)

Biblioteka dla uczniów klas 7–8 SP 2 w budynku przy ul. Sobieskiego 1 będzie czynna od 25 maja 2020 r. w godzinach 9.00-14.00.

W dniach 25–29 maja 2020 r. można oddawać i wypożyczać książki.

Klasy siódme

Do 10 czerwca 2020 r. należy zwrócić wszystkie książki, podręczniki i inne materiały wypożyczone z biblioteki szkolnej.

Klasy ósme

Zwrot podręczników wydłużony do 18 czerwca 2020 (ostatni dzień egzaminów) – nieprzekraczalny termin.

Ze względów bezpieczeństwa wprowadzono nowe zasady korzystania z biblioteki szkolnej.

1. Wchodzimy do budynku bocznym wejściem od ulicy Królowej Jadwigi (tylko osoby korzystające z biblioteki).
  2. Czytelnicy noszą maseczki ochronne.
  3. Obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu do budynku.
  4. Należy pamiętać o zachowaniu 2 metrów odstępu pomiędzy osobami.
  5. W wypożyczalni może przebywać jeden czytelnik.
  6. Książki odbiera i podaje bibliotekarz.
  7. Czytelnia będzie nieczynna do odwołania.
  8. Książki zwracane przez czytelników podlegają kwarantannie.

Prosimy o przygotowanie pełnych kompletów podręczników i innych książek do zwrotu.