KOMUNIKAT – ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY I NAUCZYCIELI

W okresie kwarantanny (od 16 do 25 marca 2020 r.) nauczyciele pracują zdalnie według harmonogramu. To nie jest okres ferii, lekcje odbywają się zdalnie zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Nauczyciele są dyspozycji uczniów w godzinach swojej pracy. Kontakt odbywa się przez elektroniczny dziennik. Uczniowie mają pracować w domu według podanego przez nauczyciela materiału. Z tej pracy uczniowie będą rozliczani.

Celem podjętych działań jest powstrzymanie rozpowszechniana się wirusa. Apelujemy do rodziców, aby w tym czasie dzieci przebywały w domu, unikały przebywania w dużych skupiskach ludzi.

Rodzice, którzy nie mają dostępu do elektronicznego dziennika Librus prosimy o kontakt na adres mailowy szkoły – sp2mce@poczta.fm. Hasło zostanie na nowo wygenerowane i przesłane. 

INSTRUKCJA LOGOWANIA DLA UCZNIA I RODZICA