„TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ”

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i przyjaciołom, którzy odpowiedzieli na apel naszej biblioteki i wzięli udział w akcji prowadzonej przez EMPIK „Tysiąc powodów by czytać”.

Do czwartej edycji konkursu zgłosiło się 550 szkół. W trwającym ponad miesiąc głosowaniu oddano 925066 głosów. Każda z dziesięciu zwycięskich szkół otrzymała po 1000 książek.

Akcja zakończyło się 28 listopada. Niestety nie udało się! W trakcie głosowania towarzyszyły nam ogromne emocje. Pragniemy podziękować wszystkim za zaangażowanie i walkę  do ostatniego dnia.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pozyskamy większą liczbę sympatyków i dzięki temu uda nam się pokonać dużo mniejsze szkoły niż nasza, które zwyciężyły w tej edycji.

1000 KSIĄŻEK TO BARDZO DUŻO !!!