SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS II i III

Szkolny Konkurs Recytatorski klas II i III

W dniu 21 marca 2023 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas II i III. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie dziecięcych talentów i zdolności oraz wyłonienie laureatów do Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2023. Uczestnicy reprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności nad którymi pilnie pracowali. Wszyscy reprezentowali wysoki poziom.

Zmagania oceniało jury w składzie: p. Urszula Morawska, p. Katarzyna Żak, p. Aneta Chudy i wyłoniło zwycięzców konkursu

Kategoria  ,,Turniej Recytatorski”

I miejsce – Maja Błachut 3a

II miejsce – Magdalena Góralik 2b


Kategoria ,,Wywiedzione ze Słowa”

I miejsce – Agata Trzcińska 2a, Wiktoria Kuchciak 3c

II miejsce – Patryk Firek 2a, Ewa Cyrek 2b, Eryk Włodarczyk 3c

III miejsce – Helena Kostecka 3a, Jan Kasperek 3a, Oliwia Godniak 2a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Żądło

Iwona Stanisz- Trzcińska

Skip to content