PODZIĘKOWANIA!

wosp_logo-300x225Jak zawsze uczniowie SP 2 i ich rodzice pokazali, że mają wielkie serca i nie jest im obojętny los chorych i potrzebujących osób. Dzięki Wam podczas tegorocznego Kiermaszu Ciasteczek Świątecznej Pomocy zebraliśmy 2 924 zł. W czasie niedzielnej zbiórki na Rynku uczniowie klasy 6 e oraz szkolnego koła PCK zebrali na rzecz WOŚP 1 872,33 zł. Kwestowali: Oliwia Kalemba, Oliwia Łętocha, Nikola Basista, Jagoda Nowak, Natalia Żądło, Jagoda Obajtek, Matylda Batorska oraz Miłosz Słowik.  Razem przekazaliśmy 4 796,33 zł.

Na szczególne podziękowania za zaangażowanie w pieczenie i  sprzedaż ciast zasługują uczniowie klas I-III, członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunem mgr Sylwią Nosal oraz uczniowie klasy VI e. Wszystkim serdecznie dziękuję i zapraszam za rok.

Monika Moryc