DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

W środę  14 października 2015 r. świętowaliśmy z całą Polską Dzień Edukacji Narodowej.

Nasza szkolna aula wypełniona była po brzegi, a ze sceny płynęły serdeczności. Było dostojnie i uroczyście podczas oficjalnego  przemówienia  Pani Dyrektor, która złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia oraz wręczyła nagrody, ale również mniej ceremonialnie inauguracyjne wystąpienie nowego Przewodniczącego Szkoły, który na ręce pani Dyrektor złożył  życzenia oraz skromny bukiet kwiatów w podzięce dla nauczycieli za wszystko co robią dla uczniów naszej szkoły. Po oficjalnej części nastąpiła:

Pierwsza Gala wręczania Nauczycielskich Oskarów 2015

Nasi nauczyciele typowani byli w specjalnych kategoriach. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział  uczniowie Samorządu Szkolnego. Oczywiście oprócz tych, których nie było akurat w tym dniu w szkole a którzy stracili jedyną okazje, aby oddać swój głos na ulubionego nauczyciela.

Oto następujące kategorie Oskarów i jego zwycięzcy:

Szef Roku: mgr Beata Chrapek- Paciorek, mgr Elżbieta Jakubiak- Święch oraz mgr Marta Pawlak,

Złoty Wykładowca: mgr Anna Szlaga, mgr Jolanta Mikuła, mgr Alicja Burkat, mgr inż. Maria Jaśkowiec,

Uśmiech Roku: mgr Dorota Orzechowska, mgr Aneta Dziewońska, mgr Anna Zahel

Energia Roku:  mgr Beata Pacek

Złota Katarynka: mgr Izabela Leżańska, mgr Alicja Wróblewska, mgr Monika Lemaniak, mgr Eliza Matelowska,

Bratnia Dusza: mgr Barbara Bicz, mgr Małgorzata Dąbrowska, mgr Joanna Gorączko,  mgr Aleksnadra Jaros, mgr Wiesława Kasperek,  mgr Bożena Łętocha,  mgr Agnieszka Mistarz,  mgr Monika Moryc, mgr Agnieszka Nosal,  mgr Małgorzata Ostrowska, mgr Janina Rozwadowska,  mgr Sylwia Siłuszyk, mgr Iwona Stanisz- Trzcińska, mgr Elżbieta Ślusarczyk,  mgr Magdalena Tobolewicz, mgr Renata Zygmunt oraz mgr Elżbieta Żądło.

Super Niania: mgr Marzena Górka, mgr Robert Wróblewski, mgr Beata Szlósarczyk,

Bizneswoman roku : mgr Angelika Latosiewicz, mgr Agnieszka Mieszczanek,

Zabiegany nauczyciel:  mgr Anna Dziurdzia, mgr Katarzyna Dudzik oraz mgr Tadeusz Szlachetka,

Opanowany nauczyciel: mgr Alicja Możdżeń oraz siostra Agnieszka Bielińska,

Złoty Słowik: mgr Piotr Gablankowski,

Molik Książkowy:  mgr Urszula Morawska, mgr Lucyna Tondera,

Debiut Roku: mgr Marzena Drożdż, mgr Anna Woźniak oraz Tomasz Tatar,

Bursztynowy Język: mgr Agnieszka Tyrpa oraz mgr Elżbieta Pawlikowska,

Siłacz Roku: mgr Bogusław Dziurdzia,

Sokole Oko: mgr Anna Górecka oraz mgr Agata Danek,

Złota Myszka: mgr Tomasz Biel oraz mgr Patrycja Szlachetka,

Miss i Mister Nauczycieli: mgr Jarosława Słowik oraz mgr Krzysztof Kulka,

Zasłużeni dla Szkoły: obecni emeryci.

Galę prowadzili Aneta Domarecka oraz Bartosz Dyczkowski – uczniowie Samorządu Uczniowskiego. Podczas gali wystąpiły uczennice : Karolina Dyrda z piosenką ,,Jesień”, Zofia Matejczyk z piosenką ,, Rzeka marzeń”,  Katarzyna Kosińska ze słowami piosenki ,, Za każdy uśmiech twój” oraz  mini koncertu  na skrzypach udzieliła uczennica Zofia Kulig.

Czerwony dywan wywarł ogromne zaskoczenie. Gala sprawiła wiele radości zarówno uczniom jak i nauczycielom. Odczytywane nominacje budziły wiele emocji i wzruszenia.

Galę Oskarów przygotowała p. mgr Monika Grzechacka wraz z Samorządem Szkolnym.