KONKURS RZECZNIKA NA NAJCIEKAWSZE PRACE PLASTYCZNE O PRAWACH DZIECKA W NASZEJ SZKOLE ROZWIĄZANY!

Decyzją Komisji pod przewodnictwem Pani Beaty Baczyńskiej, po burzliwych naradach i wielu dylematach w etapie szkolnym zwyciężyli:

• w kategorii klas 1- 4:
  1. Amelia Batko kl. 4b
  2. Kacper Kaperek kl. 4c
  • w kategorii klas 5-8:
  1. Małgosia Sala kl. 7d
  2. Gabrysia Batko kl. 6d
  3. Julia Wyroba kl. 7c

Zdjęcia nagrodzonych prac zostały wysłane do Biura Rzecznika. Listę ogólnopolskich zwycięzców poznamy w styczniu 2022r. Dziękujemy za wszystkie wykonane prace, również te nie konkursowe, ale zdobiące ściany korytarza na parterze wykonane przez uczniów z klas: 2a, 2b, 2d i 3c.

Przypominamy jeszcze raz hasło przewodnie tegorocznych obchodów Dnia Praw Dziecka w naszej szkole: ZNAM SWOJE PRAWA, ALE PAMIĘTAM, ŻE INNI TEŻ JE MAJĄ!

A gdy mówimy o prawach, to nigdy w oderwaniu od obowiązków! Tylko wtedy ma to sens i uczciwie reguluje kontakty międzyludzkie.

Aneta Dziewońska