MIKOŁAJKI W KLASIE II D

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Jaka była radość, gdy zawitał do naszej klasy św. Mikołaj. Dzieci witały go z ogromnym podekscytowaniem! Miały okazję uzyskać od niego odpowiedzi na pytania, które nurtowały je już od dawna.

Wszyscy uczniowie otrzymali od niego upominki i mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie. Klasa II d obejrzała także specjalny film od Mikołaja, dedykowany specjalnie dla nich. Każdy mógł doświadczyć magii zbliżających się świąt.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami najmłodszych uczniów naszej szkoły.

U. Biel, M. Sikora