II A I II B NA „ZACZAROWANYM WZGÓRZU”

Nazwa tego miejsca idealnie pasuje do ośrodka otoczonego lasami w barwach jesieni, łąkami i widokiem na sąsiednie wzgórza. Gdzie nie spojrzysz, widać zwierzęta. Tutaj rzeczywiście czas biegnie wolniej, a dzieci są szczęśliwe.

My również daliśmy się „zaczarować” temu miejscu. Klasy II a i II b spędziły tam dwa aktywne dni. Oto wrażenia niektórych uczestników.

„Wycieczka do Czasławia była bardzo fajna. Szczególnie podobała mi się przejażdżka na koniu i zabawy w lesie. Ciekawym zajęciem było pieczenie podpłomyków. Dzięki tej wycieczce mogliśmy się lepiej poznać”.

Maja klasa 2a

„Na wycieczce bardzo podobała mi się jazda konna. W ośrodku też bardzo podobały mi się koty. Uczestniczyłem w grze, która polegała na zbieraniu kartek z zadaniami ukrytymi na placu zabaw”.

Antoni klasa 2a

„Fajnie jeździło się na koniach. Dobrze się spało. Wspaniała impreza. Miło było w mini-zoo. Fajna była przyroda”.

Piotr klasa 2a

„Bardzo się cieszę, że na Zaczarowanym Wzgórzu mogłem spędzić dużo czasu z kolegami. Poznałem kolegów z innej strony niż w szkole. Najbardziej podobało mi się granie w piłkę, strzelanie z łuku i wspinanie pod górkę w lesie! Chciałbym jeszcze tam pojechać.”

Michał klasa 2a

„Wycieczka do Czasławia była niezapomnianą przygodą. Bardzo wiele atrakcji, świetna organizacja czasu. Z przyjemnością bym tam wrócił jeszcze raz.”

Aleksander klasa 2b

„Było super ! Najlepsza moja wycieczka. Konie, zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteka oraz nocowanie poza domem. Dziękujemy Pani Madzi za organizację. Czekamy na kolejny wyjazd.”

Wojciech klasa 2b

„Podczas wycieczki do Zaczarowanego Wzgórza mieliśmy dużo atrakcji: jazdę konną, rozpalanie ogniska, strzelanie z łuku. Najbardziej podobała mi się wieczorna dyskoteka. Chętnie wrócę tam jeszcze raz”.

Piotr klasa 2b