ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO – MULTIMEDIALNEGO POD HASŁEM: „WOKÓŁ MYŚLI BŁ. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO: CZŁOWIEK JEST NAJWIĘKSZYM BOGACTWEM W SPOŁECZEŃSTWIE”

W dniu 15 X 2021 roku został rozstrzygnięty Konkurs plastyczno – multimedialny pod hasłem: „Wokół myśli bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego: Człowiek jest największym bogactwem w społeczeństwie”, który organizowany był w związku z obchodami XXVIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Komisja wyłoniła zwycięzców Konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: Uczniowie klas IV – VI oraz Uczniowie klas VII – VIII.

W kategorii wiekowej Uczniów klas IV – VI Komisja przyznała:

1 MIEJSCE – dla Uczniów klasy VI a

2 MIEJSCE – dla Uczniów klasy VI b

3 MIEJSCE – dla Uczniów klasy V c

Wyróżniono prace Uczniów Klasy IV a i Uczniów Klasy V a

W kategorii wiekowej Uczniów klas VII – VIII Komisja przyznała:

1 MIEJSCE – dla Uczniów klasy VIII e

2 MIEJSCE – dla Uczniów klasy VII d

3 MIEJSCE – dla Uczniów klasy VII c

Wyróżniono prace Uczniów Klasy VII e i Klasy VIII c

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym Uczniom za uczestnictwo w naszym Konkursie a zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Tomasz Tatar