WYNIKI IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNEGO

Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Literacko – Plastycznego

„Siatkówka – sport co łączy a nie dzieli” i duży sukces MAŁGOSI OGIELI z klasy 7c

Małgosia Ogiela uczennica klasy 7c zajęła III miejsce w kategorii plastycznej na portret polskiego siatkarza lub siatkarki w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym „Siatkówka – sport co łączy a nie dzieli”. Cieszymy się bardzo z takiego sukcesu i gratulujemy zajętego miejsca!!! Wręczenie nagród odbyło się w Byczynie koło Kluczborka, gdzie Małgosia udała się z nagrodzonymi również uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Poniżej galeria zdjęć z uroczystości wręczania nagród oraz wycieczki po okolicy zorganizowanej przez organizatora konkursu.

Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczniom naszej szkoły, którzy wzięli bardzo liczny udział w tym konkursie, wykonując piękne portrety naszych sportowców:

1.Aleksandra Pitala kl. 4a

2.Julia Bierówka kl. 4a

3.Magdalena Zielińska kl.4e

4.Amelia Wójtowicz kl. 4e

5.Maja Oskwarek kl. 5b

6.Gabriela Batko kl. 5d

7.Amelia Kotarba kl. 5d

8.Zofia Chrobak kl. 6b

9.Samuel Maj kl. 6b

10.Gabriela Tomal kl.6c

11.Wiktor Kaczorowski kl.6d

12.Zofia Grzesiak kl.6e

13.Sandra Szlachetka kl. 7c

14.Kinga Leśniak kl. 7c

15.Aleksandra Boryczko kl. 7e

Dwie prace: Norberta Paszcza z kl. 6a i Judyty Kuczery z kl. 7b, nie zostały zakwalifikowane do konkursu ze względu na brak wymaganych dokumentów.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za włożony wysiłek w wykonanie bardzo ładnych prac i życzymy sukcesów w przyszłości.

Beata Baczyńska