OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „MISOWE PODRÓŻE PO POLSCE”

W listopadzie do klasy I d zawitał miś Ludwik – jeden z bohaterów ogólnopolskiego projektu edukacyjnego dla klas I-III „Misiowe podróże po Polsce”. Niestety sytuacja epidemiczna pokrzyżowała nasze plany – zmuszeni byliśmy zatrzymać podróże wszystkich misiów na czas nauki zdalnej. Po powrocie do szkoły powitaliśmy naszego pluszowego kolegę.

W piątek miś Ludwik zakończył swoją wizytę w klasie I d. Spędził z nami aktywny tydzień – uczył się, bawił, ćwiczył, programował. Pokazaliśmy mu naszą szkołę oraz opowiedzieliśmy o najpiękniejszych i najciekawszych miejscach w Myślenicach. Wspólnie wykonaliśmy wpis do jego pamiętnika, dołączyliśmy piękne zdjęcia i rysunki. Oczywiście nie mogliśmy z przyczyn epidemicznych pokazać wielu miejsc, ale mamy nadzieję, że nasza relacja w pamiętniku zachęci dzieci i dorosłych do odwiedzenia naszego miasta. Serdecznie zapraszamy!

Miś Ludwik podróżuje dalej! Ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach udał się do Szkoły Podstawowej nr 38 w Chorzowie. Całą trasę i przygody miśków można śledzić na fanpage’u projektu https://www.facebook.com/Misiowe-Podr%C3%B3%C5%BCe-Po-Polsce-Og%C3%B3lnopolski-Projekt-Dla-Klas-1-3-100383695126770/?view_public_for=100383695126770.

Urszula Biel