KOMUNIKAT

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie i życie pracowników szkoły wprowadzone zostały następujące zasady funkcjonowania placówki:

1. Budynek szkoły stanowi przestrzeń zamkniętą dla osób nie będących pracownikami szkoły.
  2. W bezpośrednim kontakcie będą załatwiane tylko sprawy pilne i to po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Nr. Tel : 739 038 131 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 15:00.

e-mail: sp2mce@poczta.fm

1. Inne sprawy, które szkoła realizuje w ramach swoich codziennych zadań będą załatwiane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
  2. Stosując się do zaleceń Ministra Edukacji Narodowej liczba pracowników przebywających w tym samym czasie w placówce została zredukowana do minimum.
  3. Wszystkie te działania zostały wprowadzone w trosce o uczniów i pracowników. Chodzi przede wszystkim o to, by nie doprowadzić do zakażenia obsługi i administracji, które skutkowało by całkowitym paraliżem funkcjonowania szkoły.