KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 6-7 kwietnia w naszej szkole dobędzie się Świąteczny Kiermasz Wielkanocny organizowany przez klasę 5f wraz z wychowawcą oraz rodzicami. Dochód ze sprzedaży fantów zostanie przeznaczony na dofinansowanie do wycieczek szkolnych dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji i ofiarowanie nam różnorodnych fantów. Mogą to być np. zabawki, puzzle, gry planszowe, ozdoby do włosów, naklejki, przybory szkolne, książki, słodycze, notesy, artykuły świąteczne.

Uczniowie są proszeni o przynoszenie fantów do p. Sylwii Nosal, p. Patrycji Szlachetki-Stanach lub p. Anny Zahel. Na przyniesionych fantach prosimy zapisać imię, nazwisko oraz klasa ofiarodawcy.

Najbardziej zaangażowane klasy nagrodzimy pamiątkowymi dyplomami.

Z góry serdecznie dziękujemy