WIZYTA  ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Od rana w szkole panował świąteczny nastrój w oczekiwaniu na odwiedziny Mikołaja. Brak śniegu nie przeszkodził Świętemu i od pierwszej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było dzwonek i charakterystyczny głos „Ho, ho”. To Mikołaj wraz ze swoją świtą odwiedzał uczniów w klasach i wręczał im słodkie upominki. Wędrował z klasy do klasy wprowadzając wszystkich w radosny świąteczny klimat. Dzieci, aby godnie przyjąć gościa założyły najbardziej popularny atrybut świętego – czerwone czapki.  Wizyta ta wywołała wiele radości i uśmiechu na twarzach, zarówno uczniów jak i nauczycieli. Mikołaj pamiętał o wszystkich, co świadczy o tym, że do naszej szkoły uczęszczają same grzeczne dzieci. Radości nie było końca!

Dziękujemy Mikołajowi i jego pomocnikom tj. członkom Samorządu Uczniowskiego za chwile radości.

Marzena Róg