PODARUJ SWOJEJ BIBLIOTECE KSIĄŻKĘ NA GWIAZDKĘ!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w XV edycji świątecznej akcji – „Podaruj swojej Bibliotece książkę na Gwiazdkę”. Akcja potrwa od 9 XII do 20 XII. Prosimy wszystkich miłośników książki o dary, które wzbogacą zbiory naszej szkolnej Biblioteki.

Często w swoich prywatnych biblioteczkach dzieci posiadają pozycje, których z różnych względów już nie potrzebują. Prosimy przejrzeć domowe zbiory i przyłączyć się do akcji. Najbardziej liczymy na pozycje dla najmłodszych, lektury, książki przygodowe, obyczajowe i popularnonaukowe.

Ucieszy nas każdy dar, prosimy jednak, aby były to pozycje w miarę nowe (data wydania z ostatnich 5 lat). Nazwisko każdego Ofiarodawcy zostanie na stałe uwiecznione w podarowanej książce na okolicznościowej pieczątce.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, liczymy na zrozumienie i przedświąteczną szczodrość.

Z góry dziękujemy za wszystkie dary.