KARTKA DLA KAROLINKI

Kartka dla Karolinki to kolejna akcja uczniów naszej szkoły  i szkolnego koła  PCK .

Uczniowie  klas I-III postanowili „odczarować”  smutek i trud leczenia onkologicznego  Karolinki. Uczniowie  pokazali, że myślą o chorych dzieciach  i napisali kartki urodzinowe oraz podarowali słodycze i książki solenizantce.

Kartki z życzeniami z naszej szkoły zostały przekazane osobiście dziewczynce.

Karolinka ogromnie ucieszyła się z takiej ilości kartek i drobnych upominków. Wraz z mamą serdecznie dziękowały i życzyły dużo zdrowia uczniom naszej szkoły. 29 listopada Karolinka obchodziła swoje 7 urodziny. Do dnia urodzin otrzymała ponad 400 kartek z życzeniami zdrowia i kolejne wciąż spływały.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

Magdalena Batko