DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW W IID

Dzień Owoców i Warzyw to inicjatywa mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia i edukowanie dzieci na temat znaczenia owoców i warzyw w codziennej diecie. W ramach obchodów tego dnia, uczniowie klasy 2d przygotowali zdrowe śniadanie, składające się z różnorodnych owoców, warzyw oraz zdrowych produktów pełnoziarnistych.

Takie aktywności nie tylko promują zdrowe nawyki żywieniowe, ale również uczą dzieci, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie. Uczniowie mieli okazję poznać nowe smaki, dowiedzieć się więcej o wartościach odżywczych warzyw i owoców, a także spędzić czas w sposób kreatywny i edukacyjny. Dzień Owoców i Warzyw to doskonała okazja, aby kształtować zdrowe nawyki od najmłodszych lat!

Biel Urszula