JUŻ PŁYWAM

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do klas I-III

Informujemy, że dnia 26 sierpnia 2024 r.  rusza rekrutacja do kolejnej edycji projektu Już pływam. Rodzice dzieci chętnych wziąć udział w Programie zobowiązani będą wypełnić formularz zgłoszeniowy (on-line), który dostępny będzie pod linkiem wskazanym przez:

Filię Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu – Krytą Pływalnie Aquarius w dniu naboru.

Liczba miejsc jest ograniczona.  Nabór na zajęcia potrwa od dnia 26.08.2024 r. do 1 września 2024 r.  lub do osiągnięcia wymaganej liczby uczestników tj. 150 osób + lista rezerwowa 15 osób.

Organizator zajęć przewiduje utworzenie 10 grup szkoleniowych po 15 osób. Zajęcia odbywać się będą od września do grudnia (w soboty) wg ustalonego harmonogramu. Koszt jednorazowy dla rodzica to 100 zł za cały cykl szkolenia tj. 15 zajęć prowadzonych przez instruktorów nauki pływania Krytej Pływalni Aquarius (cena zawiera opłatę za wejście na basen).

Szczegółowe informacje o realizacji projektu Już Pływam można uzyskać:

• osobiście w miejscu realizacji projektu: Kryta Pływalnia MOKiS – Aquarius, ul. Ogrodowa 19, 32-400 Myślenice
  • pod adresem mailowym basen.mokis@myslenice.pl
  • na stronie internetowej https://basen.myslenice.pl/

JUŻ PŁYWAM