UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.
W czwartek 20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas VIII. Na początku uroczystości Przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Tomal złożyła życzenia uczniom opuszczającym mury naszej szkoły. Następnie odbyło się  przekazanie Sztandaru Szkoły nowo wybranemu Pocztowi Sztandarowemu.

W drugiej części klasa VIIc, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, pożegnała krótkim występem klasy VIII. Nie zabrakło życzeń, piosenki w wykonaniu Szkolnego Zespołu Muzycznego oraz cytatów słynnych ludzi, którzy odnieśli sukces w życiu , m.in. Stevea Jobsa, Alberta Einstaina, Abrahama Lincolna i wielu innych.

Oto niektóre z nich:

Twoja praca wypełni większość Twojego życia, jedynym sposobem aby osiągnąć satysfakcję jest wiara w to, że wykonujesz dobrą pracę. Jedyną drogą do wykonania dobrej pracy jest kochanie tego co się robi. Jeśli tego jeszcze nie znalazłeś – szukaj, nie rezygnuj. Kiedy poczujesz to w sercu będziesz wiedział, że to znalazłeś.

Nigdy nie jesteś zbyt stary, aby postawić sobie nowy cel, lub marzyć nowym snem.
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

Po części artystycznej uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za ponadprzeciętne wyniki w nauce, sukcesy w konkursach wiedzy oraz osiągnięcia sportowe.  

Statuetkę z tytułem NAJLEPSZA ABSOLWENTKA szkoły pani dyrektor Justyna Otfinowska wręczyła uczennicy klasy VIIIb Mai Oskwarek.

Serdecznie gratulujemy!

To była piękna uroczystość!

Koleżanki i Koledzy z klas ósmych!

Życzymy Wam, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi było dla Was źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Powodzenia!

I…Drogi Ósmoklasisto:

„Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

Agnieszka Tyrpa

Skip to content