WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW W KLASACH IV – VII

WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW W KLASACH IV - VII

Dnia 20 czerwca 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów klas IV – VII. Uczniowie otrzymali od pani dyrektor Justyny Otfinowskiej gratulacje, dyplomy i nagrody książkowe za osiągnięcia w różnorodnych konkursach – edukacyjnych, profilaktycznych, o zasięgu wojewódzkim lub ogólnopolskim. Najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe medale. Wyrazy uznania usłyszeli ci, którzy dzielnie nie opuścili ani jednego dnia w szkole (a byli tacy!). Pamiętano również o najlepszych czytelnikach i o uczniach, którzy poczynili największe postępy w przeciągu roku szkolnego.  

Gratulujemy wszystkim uczniom, tym bez spektakularnych sukcesów też! To był owocny rok – wyznaczany miarą naszych starań.

Aneta Dziewońska

Skip to content