WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW W KLASACH I – III

WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW W KLASACH I - III

Dnia 19 czerwca 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięcia i sukcesy uczniów klas I – III. Z rąk pani dyrektor Justyny Otfinowskiej dyplomy odebrali uczestnicy konkursów o zasięgu ogólnopolskim:  Alfik, Kangur Matematyczny oraz Świetlik. Nagrody otrzymali też uczestnicy szkolnych konkursów plastycznych, literackich oraz za komputerowe projekty. Doceniono również najlepszych czytelników z każdego pionu klasowego oraz uczniów, którzy w tym roku szkolnym nie opuścili ani jednego dnia nauki. Nagrodzono też trud i pracę dzieci uczestniczących cały rok  w dodatkowych zajęciach indywidualnych.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie owocny, a sukcesów będzie jeszcze więcej. Podziękowania i gratulacje należą się także rodzicom –  to dzięki Waszemu wsparciu dzieci  i zaufaniu do nas, wszyscy możemy cieszyć się efektami współpracy poprzez wysokie wyniki naszych uczniów.

Monika Moryc

Skip to content