AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Kolejny rok uczniowie aktualnych pierwszych klas brali aktywny udział w zajęciach Akademii. Rozmawialiśmy o własnym bezpieczeństwie – w różnych miejscach i w różnych sytuacjach życiowych. Odwiedzili nas w szkole interesujący goście ze straży miejskiej i policji, a także krokodylek Tirek. Wybraliśmy się również na wycieczkę do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach. Na koniec roku szkolnego 77 pierwszaków z SP2 podeszło online do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa, uzyskując maksimum prawidłowych odpowiedzi. Gratulujemy i wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji – na drodze, w plenerze, w internecie i w relacjach interpersonalnych. Oby teoria poznana w Akademii została skutecznie wykorzystana w praktyce.

Aneta Dziewońska, Magdalena Batko, Anna Błachut, Urszula Biel,

Małgorzata Dąbrowska, Monika Moryc i Agnieszka Nosal

Skip to content