DZIEŃ DZIECKA W KLASACH MŁODSZYCH – NIEZAPOMNIANY PONIEDZIAŁEK PEŁEN RADOŚCI I ZABAWY

DZIEŃ DZIECKA W KLASACH MŁODSZYCH - NIEZAPOMNIANY PONIEDZIAŁEK PEŁEN RADOŚCI I ZABAWY

W poniedziałek, nasza szkoła podstawowa tętniła życiem i radością z okazji obchodów Dnia Dziecka. Był to czas pełen niespodzianek, który na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Od rana szkolne boisko zamieniło się w arenę zabaw, śmiechu i wspólnego świętowania.

Na uczniów czekało wiele atrakcji – bańki, fotobudka, dmuchaniec i wiele gier i zabaw, które prowadzili animatorzy z Baśniowej Krainy.

Dzień Dziecka to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt przez najmłodszych uczniów. W szkołach podstawowych obchody tego wyjątkowego dnia są pełne radości, kreatywności i wspaniałych atrakcji. Warto dbać o to, aby Dzień Dziecka był dniem pełnym uśmiechów i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych.

wychowawcy klas I i II

Skip to content