GAZETKA – CZERWIEC

Drodzy Czytelnicy! Oddajemy Wam dziś do rąk ostatnie w tym roku szkolnym wydanie naszej gazetki.

Co tu dużo mówić, numer opanowały rodziny i wakacje. Zanim jednak udacie się na zasłużony odpoczynek, zajrzyjcie do tego numeru! Okładka przywita Was roześmianymi buziami, spośród których pewnie rozpoznacie swoje koleżanki i swoich kolegów. Zapytaliśmy Wasze mamy, co najbardziej lubią w byciu mamą, a na deser mamy dla Was konkurs – spieszcie się, bo wygrywa osoba, która pierwsza nadeśle prawidłową odpowiedź.

Dziękujemy, że byliście z nami przez cały ten rok. Wasz odbiór gazetki sprawiał, że chciało nam się ją tworzyć.

Nie żegnamy się, mówimy: do zobaczenia, a raczej do przeczytania – już w kolejnym roku szkolnym!

Redakcja „Dwójki”

gazetka czerwiec