POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 2024

Dnia 21 maja 2024 r. nasi uczniowie wzięli udział w gminnych i powiatowych Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym, organizowanym przy SP Nr 3 w Myślenicach.

Rywalizacja obejmowała cztery konkurencje lekkoatletyczne: bieg na 60 m, bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), rzut piłeczką palantową i skok w dal z rozbiegu. Zawody przebiegały w gorącej atmosferze – upał i rywalizacja – i wystąpiły w nich reprezentacje z wielu szkół podstawowych.

Nasi uczniowie zakończyli zmagania na miejscach:

• dziewczęta: I miejsce gmina i II miejsce powiat,
  • chłopcy: I miejsce gmina i II miejsce powiat.

Skład zespołów:

• dziewczęta: Miśko Alicja 6b, Gracz Wiktoria 6a, Poznańska Maja 6a, Szczurek Zofia 6a, Terlikowska Liwia 6a, Zielińska Gabriela 6d,
  • chłopcy: Cienkosz Patryk 6d, Jaśkowiec Tomasz 6a, Krzemień Daniel 6c, Piwowar Michał 6c, Spytek Mateusz 6c , Stolarski Stanisław 6d, Igor Wilk 6d.

Opiekunowie: mgr Katarzyna Dudzik i mgr Bogusław Dziurdzia.