KIERMASZ WIELKANOCNY – PODSUMOWANIE

Kilka dni przed świętami w naszej szkole odbył się wielkanocny kiermasz na rzecz potrzebujących uczniów naszej szkoły.

W piątek – 22.04.2024r. szkolny korytarz zamienił się w słodką kawiarenkę. Cała społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania, stoły (jak zwykle) uginały się pod ciężarami wspaniałych ciast, ciasteczek, galaretek i innych łakoci.

Tego dnia można było również nabyć wielkanocne stroiki – prace konkursowe naszych uczniów.

Zgromadziliśmy kwotę 3068,50, która została przekazana potrzebującym uczniom.

Jednak nasz świąteczny charytatywny zapał nie skończył się tego dnia. Ze względu na to, że zostało nam kilka sztuk bitych śmietan, uczniowie klasy 6a postanowili w poniedziałek zrobić stoisko z galaretkami. Tego dnia zebrano 426,60 zł. Pieniądze te zostały przekazane szkolnemu kołu wolontariatu i będą przeznaczone na dofinansowania wycieczek dla uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim – przede wszystkim Wam – Drodzy Rodzice, że kolejny raz mogliśmy liczyć na Waszą pomoc.

KIERMASZ WIELKANOCNY - PODSUMOWANIE