RECYTATORSKIE ZMAGANIA KLAS 4-8 ZA NAMI!

Dnia 25 marca w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje klas 4-8 do gminnego konkursu recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji.

Co tu dużo mówić – łatwo nie było. Na szczęście Pani Dyrektor Justyna Otfinowska i tym razem nie zawiodła młodych recytatorów, i pojawiła się w bibliotece szkolnej, by uroczyście otworzyć szkolne zmagania i dobrym słowem podnieść na duchu dzielnych uczniów, którzy lada moment mieli stanąć oko w oko nie tylko z jury, ale również z samym sobą.

Tak pokrzepieni młodzi recytatorzy ruszyli do walki 😊 A jak wypadli? Zobaczcie sami!

KATEGORIA „TURNIEJ RECYTATORSKI”

I miejsce    Maja Błachut 4a
miejsce   Daniel Krzemień 6c

III miejsce  Anna Miłek 6b

KATEGORIA „WYWIEDZIONE ZE SŁOWA”

I miejsce Eryk Włodarczyk 4c
                                     II miejsce Helena Kostecka 4a i Jan Kasperek 4a
                                   III miejsce Oliwia Brózda 7a i Nadia Łętocha 5b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych recytacji oraz odwagi scenicznej😊

i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!