INNOWACJA „LAPBOOKOWA NAUKA – CZTERY PORY ROKU” – WIOSNA W KLASACH PIERWSZYCH

INNOWACJA „LAPBOOKOWA NAUKA – CZTERY PORY ROKU” – WIOSNA W KLASACH PIERWSZYCH

Uczniowie klas pierwszych w ramach innowacji pedagogicznej „Lapbookowa nauka – cztery pory roku” wykonali wiosenne lapbooki.

Lapbooki są fantastycznym narzędziem do interaktywnej nauki i twórczego wyrażania się, zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych. Tworzenie lapbooków na temat wiosny było dla nas ciekawym doświadczeniem edukacyjnym. Utrwaliliśmy nazwy i wygląd wiosennych kwiatów, poznaliśmy ich budowę. Dodaliśmy zakładkę poświęconą owadom wiosennym, takim jak pszczoły, motyle, biedronki, i inne. Utrwaliliśmy informacje o wiosennej pogodzie i powiedzeniach, związanych z ta porą roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Batko M., Biel U., Błachut A., Moryc M., Nosal A.

Skip to content