ZAJĘCIA SPORTOWE

w dniu dzisiejszym (25 marca) rusza nabór na zajęcia na Hali Sportowej na Zarabiu dla uczniów klas I do V szkół podstawowych pn. GIMNASTYKA DLA ZDROWIA – zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Zapisy tym razem odbywają się elektronicznie przez formularz dostępny poniżej lub udostępniony na stronie www.myslenice.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po stworzeniu listy uczestników w dniu 3 kwietnia wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie naszej gminy wraz z przydzieleniem do grup (również w tym wypadku decyduje kolejność zgłoszeń). Dowóz we własnym zakresie.  Pierwsze zajęcia odbędą się już 8 kwietnia zgodnie z harmonogramem.

Kart zgłoszeniowe będą zbierane od Rodziców pomiędzy 3 a 8 kwietnia (po otrzymaniu z gminy informacji o zakwalifikowanych do projektu uczestnikach).

Link do zapisów: https://forms.gle/R7Edjoib4EE3wp9U6

 W I edycji projektu w 2023 roku w zajęciach uczestniczyło 138 uczniów, w 2024 ilość miejsc jest ograniczona do 120 osób (grupy maksymalnie 15 osobowe).PLAKAT zajęcia sportowe

Skip to content