SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 9 marca 2024 r. na Hali Sportowej w Sieprawiu odbyły się VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Speed-ballu. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sportownia z Poręby, które prężnie rozwija mało znaną do tej pory dyscyplinę sportową, jaką jest Speed-ball. W turnieju wzięły udział prawie wszystkie kluby sportowe uprawiające ten sport w  Polsce. Podczas turnieju odbyło się kilka konkurencji, jak super solo i gra singlowa. Zawodnicy byli podzieleni na kilka kategorii: chłopcy i dziewczęta, w wieku do 12 lat, do 14 lat oraz w kategorii open (dla wszystkich). Wśród zawodników byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach. Jednym z nich był Bartłomiej Wylegała, uczeń klasy 8a, który podczas zawodów otrzymał III miejsce w kategorii U14 super-solo.

Serdecznie gratulujemy!