WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI”

WYRÓŻNIENIE UCZNIOWIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI”

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka dostała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Zwiadowcy są światu potrzebni” 🙂

Do rywalizacji przystąpiło pięciu uczniów z naszej szkoły. Chłopcy czynnie włączyli się w przygotowanie wystawy poświęconej twórczości Johna Flanagana, autora serii „Zwiadowcy” i „Drużyna”. Samodzielnie przygotowali część materiałów, wyszukiwali ciekawe cytaty z książek oraz ciekawostki o autorze. Kolejnym etapem było opracowanie planu misji.  ,,Drużyna” postanowiła wyprowadzać psy ze schroniska Sierściuch. Systematyczne wizyty w schronisku zamierzają kontynuować także po zakończeniu akcji. Drugim zadaniem, którego podjęli się starsi chłopcy była pomoc jednemu ze „Zwiadowców” w nauce. Ta misja również będzie kontynuowana. Nie mamy wątpliwości, że nasi „Zwiadowcy” są światu potrzebni! Dołączamy zdjęcia z różnych etapów konkursu.