Wyniki szkolnego konkursu plastycznego BĄDŹ BEZPIECZNY W INTERNECIE

6 lutego bieżącego roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocje wykorzystywania internetu.  W ramach tego wydarzenia odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu plastycznego, tym razem  adresowanego do uczniów klas 1-8. Uczniowie wykazali się nie tylko kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi, ale także dzięki uczestnictwu mogli dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń w internecie i sposobów jak się  przed nimi chronić.

Poprzez aktywne włączanie się w akcję DBI młodzi ludzie zdobywają umiejętności niezbędne do tego, aby być bezpiecznymi i odpowiedzialnymi użytkownikami Internetu.

Prace nagrodzone w konkursie:

Klasy 1-3

I miejsce   ex aequo :   Grzegorz Sadłocha klasa 1b i  Antonina Tobolewicz kasa  1a

II miejsce  ex aequo :   Karol Halek klasa 3a i  Kamil Wajda klasa 3a

III miejsce ex aequoMarcel Świech klasa 1b i  Szymon Święch klasa 3a

Klasy 4-8

I miejsce   :  Zbigniew Święch klasa 5c

II miejsce  :  Oliwier Święch klasa 4d

III miejsce : Hanna Pitala klasa. 4d

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy:

Beata Pacek, Aneta Dziewońska