W KARNAWALE SAME BALE!

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale… Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe i choinkowe. Dla uczniów to niezwykły dzień. Jest to atrakcja bardzo lubiana i wyczekiwana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości.

15.01.2024r. klasy pierwsze spotkały się w pięknie udekorowanej kolorowymi balonami sali gimnastycznej. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, kotki… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Zabawę poprowadzili profesjonalni animatorzy „ Baśniowa Kraina”, którzy od pierwszych taktów muzyki zachęcali dzieci do wspólnej zabawy. Dzieci brały udział w różnych konkursach. Z pomocą animatorów uczyły się układów tanecznych, uczestniczyły w zabawach rozwijających refleks i kreatywność. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach i osobno oraz wybór Króla i Królowej balu.

To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości i świetnej zabawy.

wychowawcy klas pierwszych