LAUREACI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESTEŚMY RAZEM – INTEGRACJA W OCZACH DZIECKA”

LAUREACI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESTEŚMY RAZEM - INTEGRACJA W OCZACH DZIECKA”

Znamy już wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy razem – integracja w oczach dziecka” zorganizowanego przez naszą szkołę pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Poniżej prezentujemy listę laureatów i zwycięskie prace konkursowe.

I miejsce:

Tomasz Blecharczyk – Szkoła Podstawowa w Bęczarce

Karol Halek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach

II miejsce:

Emilia Nosal – Zespół Placówek Oświatowych w Drogini

Oliwia Godniak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach

III miejsce :

Wiktoria Maślak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

Oliwier Woźnica – Zespół Placówek Oświatowych w Drogini

GRATULUJEMY!!!

Uroczyste  wręczenie  nagród  odbędzie  się 23.01.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach podczas Spotkania Integracyjnego wieńczącego Jubileusz 25-lecia Integracji w naszej placówce i zarazem w gminie Myślenice. Prace laureatów będą wówczas prezentowane na wystawie pokonkursowej. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione (telefonicznie lub mailowo) o szczegółach tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom za udział w konkursie. Gratulujemy Wam pomysłowości i twórczej pasji!

Mamy nadzieję, że choć trochę przyczyniliśmy się do propagowania idei integracji wśród dzieci oraz kształtowania postaw akceptacji i szacunku wobec osób z niepełnosprawnością.

Jury: nauczyciele plastyki: p.Agnieszka Sobala, p.Barbara Pająk, p.Joanna Rutkowska-Nalepa, pedagog specjalny: p.Anna Zahel, uczeń kl.7a integracyjnej: Adaś Podlodowski