„DZIEŃ PRZEZ NAS DŁUGO WYCZEKIWANY- SZKOLNĄ ŚWIETLICĘ DZIŚ OTWIERAMY”

DZIEŃ PRZEZ NAS DŁUGO WYCZEKIWANY- SZKOLNĄ ŚWIETLICĘ DZIŚ OTWIERAMY

Dnia 07 grudnia 2023 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej sali świetlicy, które było długo wyczekiwane od dawna w naszej szkole. Przecięcia wstęgi dokonała Pani Dyrektor Szkoły mgr Justyna Otfinowska i Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka wraz z pozostałymi zaproszonymi gośćmi i reprezentacją naszych uczniów. Uroczystość uświetnił występ dzieci z klas młodszych które przygotowały powitanie, teatrzyk kukiełkowy i krótki występ taneczny. Nowa piękna sala wyposażona w tablicę multimedialną, nowe gry i klocki z pewnością posłuży dzieciom w codziennym miłym spędzaniu czasu wolnego w szkole.

Podczas otwarcia świetlicy wykorzystano sprzęt nagłaśniający oraz aparat cyfrowy zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.