IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 4 i 5 grudnia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zostały rozegrane gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt (4. XII) i chłopców (5. XII). Rywalizację przeprowadzono na hali widowiskowo – sportowej na Zarabiu w Myślenicach.

Zarówno nasze siatkarki,  jak i siatkarze – po ambitnych starciach z przeciwnikami – zajęli pierwsze miejsca.
Dziewczęta zostawiły za sobą pięć reprezentacji szkół, a na pudle oprócz SP2 zameldowały się: na drugim miejscu SP 4 M-ce, a trzecim  SP Borzęta. Pozostałe miejsca zajęły: SP Zawada, SP 3 M-ce i SP Bysina.

Natomiast u chłopców, gdzie także rywalizowało 6 zespołów,  końcowe wyniki były następujące: pierwsze miejsce SP 2, drugie SP Zawada i trzecie SP 3 M-ce.
Pozostałe zespoły zajęły kolejne miejsca: SP Bęczarka, SP Bysina i SP Krzyszkowice.

Obydwie nasze drużyny awansowały do dalszych rozgrywek, które odbędą się na szczeblu powiatowym.

Składy zespołów:

– dziewczęta: Bisztyga Amelia 7d, Klimas Milena 7a, Mentel Nikola 7a, Ostafin Oliwia 7d, Polewka Anna 7a, Święch Aleksandra 7d, Turała Lilia 7d. Opiekun: mgr Anna Dziurdzia.
– chłopcy: Jania Bartłomiej 7e, Jania Filip 7e, Łapa Karol 7e, Łotocki Patryk 7d, Tomal Filip 7d, Ranosz Filip 7d, Ratowski Leon 7d, Mrowiec Franciszek 7a. Opiekun: mgr Tadeusz Szlachetka.

mgr Joanna Kamińska