PODSUMOWANIE MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W październiku obchodzone było Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych. Nasza biblioteka, jak co roku, włącza się w obchody tego wydarzenia i przygotowała różne atrakcje dla uczniów. Z gazetki dzieci mogły dowiedzieć się kto wymyślił takie święto. Podczas słodkiego tygodnia na odwiedzających bibliotekę czekał słodki poczęstunek.  Dzieci rysowały prace pt. „Tu kwitnie wyobraźnia!” nawiązujące do tegorocznego hasła obchodów, a gorliwi czytelnicy odkrywali tajemnicę biblioteki.  Wiele frajdy przyniósł los na loterii- najlepsi czytelnicy losowali upominki. W ramach świętowania przyjęliśmy także w poczet czytelników naszych pierwszoklasistów. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy czynnie włączyli się w nasze akcje!