CZAS NA SZKOLNĄ ZABAWĘ – MULTIZADANIOWY KALENDARZ ADWENTOWY

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV -VIII do interdyscyplinarnej zabawy matematyczno – przyrodniczo – literacko – historycznej.

Codziennie, od 1grudnia, na choinkowym kalendarzu adwentowym – znajdującym się naprzeciwko dyżurki Pań Woźnych – znajdziecie zagadki do rozwiązania.

Odpowiedzi na pytania z danego dnia prosimy wrzucać do pudełka, które znajdziecie u naszych miłych Pań Woźnych:) Na kartce muszą się znaleźć również dane uczestnika konkursu adwentowego: imię, nazwisko, klasa.

Wśród prawidłowych odpowiedzi w dniu 22 grudnia (piątek) zostaną rozlosowane nagrody  niespodzianki.

Do zabawy serdecznie zapraszają: Agnieszka Mieszczanek, Justyna Horabik-Gruszeczka, Anna Górecka, Anna Woźniak, Jolanta Żaba, Monika Lemaniak.