NAGRODY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I SPORTOWE

W dniu 16 listopada 2023 r. podczas uroczystej gali odbywającej się w Muzeum Niepodległości w Myślenicach uczniowie z wybitnymi osiągnięciami naukowymi oraz sportowymi w roku szkolnym 2022/2023 odebrali nagrody z rąk burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, Jarosława Szlachetki oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia, Małgorzaty Ciemińskiej. Zdobywczynią  tej nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe została uczennica naszej szkoły Maja Oskwarek z klasy 8b. Maja jest laureatką Biblijnego Konkursu Tematycznego Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023. Za osiągnięcia naukowe i sportowe zostali również nagrodzeni tegoroczni absolwenci naszej szkoły: Zofia Chrobak, Artur Gorączko i Mikołaj Śliwa.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i trzymamy kciuki, aby obecny rok szkolny także obfitował w sukcesy – mniejsze i większe 🙂