WYCIECZKA DO ZOO

WYCIECZKA DO ZOO

W dniu 19 września klasy siódme wyjechały na wycieczkę do krakowskiego ZOO. O godzinie 8:00 wyjechaliśmy spod Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach. Na miejsce dotarliśmy około godziny 9:30. Zgodnie z planem wycieczki, na zwiedzanie ZOO mieliśmy ok 1,5 godziny, czas ten wykorzystywaliśmy do wykonania zadania, którym w naszym przypadku było „poszukiwanie zwierząt nocnych”.

Podczas poszukiwania nocnych zwierząt mocno padał deszcz, co znacznie utrudniało nam zadanie ale nie przeszkodziło w dobrej zabawie i możliwości podziwiania również innych gatunków. Po ok. półgodzinnym zwiedzaniu ZOO dotarłyśmy do celu naszej wyprawy terrarium z nocnymi zwierzętami. Po czym kontynuowaliśmy dalsze eksplorowanie ZOO.O wyznaczonej godzinie wróciłyśmy na miejsce zbiórki, wsiedliśmy do autobusu i pojechaliśmy do restauracji McDonald (co według niektórych było najciekawszym punktem programu :), gdzie zjedliśmy po męczącej wyprawie coś ciepłego i rozgrzewającego. Następnie o godzinie 13:00 wróciliśmy do szkoły z zabawnymi wspomnieniami.

Maria Nieć, Marlena Wróblewska 7b

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.

Skip to content