BEZPIECZNY SENIOR NA SENIORALIACH W MYŚLENICACH

Głównym wydarzeniem trzydniowych Myślenickich Senioraliów w dniach 4-6.2023r. , był czwartkowy koncert  w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Seniorzy, nie pierwszy raz mieli okazję zaprezentować swoje przeróżne talenty, a przy tym pokazać, że humoru i dystansu do siebie im nie brakuje. W ramach integracji i wsparcia dla seniorów nasi uczniowie zorganizowali stoisko, gdzie promowaliśmy ich bezpieczeństwo na drodze. Podczas tego wydarzenia uczniowie wraz z opiekunem odbyli wiele rozmów z seniorami na temat  jak ważne są elementy i  kamizelki  odblaskowe. Omawiano na co należy zwracać uwagę podczas spacerów po zmroku i podczas dnia.

Rozdaliśmy seniorom  kamizelki i elementy odblaskowe oraz  ulotki promujące bezpieczeństwo seniorów na drodze. Wszyscy, zarówno występujący  publiczność  jak i nasi uczniowie bawili się znakomicie.